• DWSM 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ommeren, Jordi vanTechnische stafTrainer/coach
    Voskuilen, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:30 10 1
    Donderdag 20:00-21:30 10 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 15:00Sporting Martinus 1 - DWSM 1Sportpark Overburg
    2 mrt. 14:30DWSM 1 - Nieuw Sloten sv 1Sportpark Daalseweide
    9 mrt. 14:30BVV '31 1 - DWSM 1Sportpark Oostermeent
    16 mrt. 14:30DWSM 1 - Sporting Almere 1Sportpark Daalseweide
    23 mrt. 14:30Forza Almere 1 - DWSM 1Sportpark Annapark
    6 apr. 14:30DWSM 1 - Overamstel sc. 1Sportpark Daalseweide
    13 apr. 14:30Eminent Boys 1 - DWSM 1Sportpark De Zuilenselaan
    20 apr. 14:30DWSM 1 - ASV Blauw-Wit 1Sportpark Daalseweide
    4 mei. 17:00AFC IJburg 1 - DWSM 1Sportpark IJburg
    11 mei. 14:30DWSM 1 - Vecht de 1Sportpark Daalseweide
    18 mei. 14:30DWSM 1 - Gooi 't sc 1Sportpark Daalseweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.DWSM 1 - OSO 16 - 0
  • Poulestanden DWSM 1 ( 5e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC IJburg 11493242132930
    2Forza Almere 11484250222828
    3Nieuw Sloten sv 11475239241526
    4Zuidoost United 11474351222925
    5Overamstel sc. 1147253634223
    6Eminent Boys 1145722820822
    7Sporting Almere 1146444033722
    8ASV Blauw-Wit 11463543291421
    9DWSM 1146263437-320
    10Vecht de 1143653628815
    11BVV '31 1143292573-4811
    12Sporting Martinus 1142481833-1510
    13OSO 11422101769-528
    14Gooi 't sc 1141492345-227

    Poulestanden DWSM 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 1320113766
    2OSM '75 1320110736
    3Schalkwijk 132017616
    4DWSM 13003515-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Allali, Zakaria ElTeamspeler
    Ariƫns, ThijsTeamspeler
    Belzen, Sylvano vanTeamspeler
    Bonsink, TonyTeamspeler
    Elnagar, A.Teamspeler
    Ezzafzafi, RidouanTeamspeler
    Ezzafzafi, SamirTeamspeler
    Ghazouani, Hassan elTeamspeler
    Ghazouani, Mohammed ElTeamspeler
    Herremans, MarkTeamspeler
    Issa, AdamTeamspeler
    Jong, Ruben deTeamspeler
    Kanza, ThomasTeamspeler
    Khalil, Omar Tarek MahmoudTeamspeler
    Miltenburg, MarcoTeamspeler
    Ravestein, RikTeamspeler
    Richardson, Raoul JosephusTeamspeler
    Voskuilen, JeffreyTeamspeler
    Weijers, BenjieTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 1

    VS

    DWSM 1

    24 februari 202415:00 uur
    Sportpark Overburg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DWSM 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd