• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 12:30DWSM 2 - Domstad Majella 5Sportpark Daalseweide
    24 feb. 15:00Sporting Martinus 1 - DWSM 1Sportpark Overburg
    25 feb. 12:00DWSM 2 - PVC 6Sportpark Daalseweide
    25 feb. 12:30Schalkwijk 4 - DWSM 3Sportpark Blokhoven
    28 feb. 20:00Sporting '70 8 - DWSM 3Sportpark Voordorp
    2 mrt. 10:00DESTO MO11-1 - DWSM JO11-1JMDESTO - Sportpark Vryheit
    2 mrt. 12:00DOVO JO18-2 - DWSM JO18-1Sportpark Panhuis
    2 mrt. 12:30DWSM 2 - DESTO 5Sportpark Daalseweide
    2 mrt. 14:30DWSM 1 - Nieuw Sloten sv 1Sportpark Daalseweide
    3 mrt. 11:00DWSM 3 - VSC 4Sportpark Daalseweide
    3 mrt. 11:00DWSM 2 - Zwaluwen Utrecht '11 5Sportpark Daalseweide
    8 mrt. 20:00DWSM 45+1 - DESTO 45+2DESTO - Sportpark Vryheit
    8 mrt. 20:30DESTO 45+3 - DWSM 45+1DESTO - Sportpark Vryheit
    8 mrt. 21:00DWSM 45+1 - Maarssen 45+2DESTO - Sportpark Vryheit
    8 mrt. 22:00sv Parkhout 45+2 - DWSM 45+1DESTO - Sportpark Vryheit
    9 mrt. 09:30DWSM JO11-1JM - TOV JO11-2JMSportpark Daalseweide
    9 mrt. 11:00DWSM JO18-1 - JSV Nieuwegein JO18-2Sportpark Daalseweide
    9 mrt. 13:00Domstad Majella 5 - DWSM 2Sportpark Zoudenbalch
    9 mrt. 14:30BVV '31 1 - DWSM 1Sportpark Oostermeent
    10 mrt. 11:00SCH '44 3 - DWSM 3Sportpark Bijleveld
    10 mrt. 12:30PVC 6 - DWSM 2Sportpark Marco van Basten
    16 mrt. 10:10Sporting '70 JO11-9JM - DWSM JO11-1JMSportpark Voordorp
    16 mrt. 12:30DWSM 2 - Maarssen 4Sportpark Daalseweide
    16 mrt. 12:50DVSU JO18-1 - DWSM JO18-1Sportpark Lunetten
    16 mrt. 14:30DWSM 1 - Sporting Almere 1Sportpark Daalseweide
    17 mrt. 11:00DWSM 3 - PVC 7Sportpark Daalseweide
    22 mrt. 20:00DESTO 45+3 - DWSM 45+1Sportpark Daalseweide
    22 mrt. 20:30DWSM 45+1 - sv Parkhout 45+2Sportpark Daalseweide
    22 mrt. 21:30DESTO 45+2 - DWSM 45+1Sportpark Daalseweide
    22 mrt. 22:00DWSM 45+1 - Maarssen 45+2Sportpark Daalseweide
    23 mrt. 12:30OSM '75 5 - DWSM 2Sportpark Fazantenkamp
    23 mrt. 14:30Forza Almere 1 - DWSM 1Sportpark Annapark
    24 mrt. 12:30Kampong 21 - DWSM 2Sportpark Maarschalkerweerd
    24 mrt. 13:00Sterrenwijk 9 - DWSM 3Sportpark Zoudenbalch
    5 apr. 19:30DWSM 45+1 - Maarssen 45+2Sportpark Daalseweide
    5 apr. 20:00DESTO 45+2 - DWSM 45+1Sportpark Daalseweide
    5 apr. 20:30DWSM 45+1 - DESTO 45+3Sportpark Daalseweide
    5 apr. 21:30sv Parkhout 45+2 - DWSM 45+1Sportpark Daalseweide
    6 apr. 12:30DWSM 2 - VSC 13Sportpark Daalseweide
    6 apr. 14:30DWSM 1 - Overamstel sc. 1Sportpark Daalseweide
    6 apr. 16:50PVCV JO18-4 - DWSM JO18-1Sportpark Fletiomare Oost
    7 apr. 11:00DWSM 3 - Schalkwijk 4Sportpark Daalseweide
    7 apr. 11:00DWSM 2 - VEP 4Sportpark Daalseweide
    13 apr. 11:00DWSM JO18-1 - Candia '66 JO18-1Sportpark Daalseweide
    13 apr. 14:30Eminent Boys 1 - DWSM 1Sportpark De Zuilenselaan
    13 apr. 16:30EDO (U) 13 - DWSM 2Sportpark Overvecht-Noord
    14 apr. 09:45Rivierwijkers 14 - DWSM 3Sportpark Koningsweg
    14 apr. 13:00Domstad Majella 2 - DWSM 2Sportpark Zoudenbalch
    19 apr. 19:30DWSM 45+1 - sv Parkhout 45+2Sportpark Parkhout
    19 apr. 20:00DESTO 45+2 - DWSM 45+1Sportpark Parkhout
    19 apr. 20:30DWSM 45+1 - Maarssen 45+2Sportpark Parkhout
    19 apr. 21:30DESTO 45+3 - DWSM 45+1Sportpark Parkhout
    20 apr. 12:30DWSM 2 - SVM 5Sportpark Daalseweide
    20 apr. 14:30DWSM 1 - ASV Blauw-Wit 1Sportpark Daalseweide
    20 apr. 14:30Schalkwijk JO18-1 - DWSM JO18-1Sportpark Blokhoven
    21 apr. 11:00Nieuw Utrecht SV 2 - DWSM 2Sportpark Rijnvliet
    21 apr. 11:30sv Parkhout 6 - DWSM 3Sportpark Parkhout
    4 mei. 12:30DWSM 2 - Eminent Boys 3Sportpark Daalseweide
    4 mei. 17:00AFC IJburg 1 - DWSM 1Sportpark IJburg
    10 mei. 20:00DWSM 45+1 - DESTO 45+3DESTO - Sportpark Vryheit
    10 mei. 20:30DESTO 45+2 - DWSM 45+1DESTO - Sportpark Vryheit
    10 mei. 21:00DWSM 45+1 - Maarssen 45+2DESTO - Sportpark Vryheit
    10 mei. 22:00sv Parkhout 45+2 - DWSM 45+1DESTO - Sportpark Vryheit
    11 mei. 12:30DWSM 2 - DHSC 8Sportpark Daalseweide
    11 mei. 14:30DWSM 1 - Vecht de 1Sportpark Daalseweide
    11 mei. 17:10Meern De JO18-2 - DWSM JO18-1Sportpark De Meern
    12 mei. 10:15HMS 2 - DWSM 3Sportpark Zuilen
    12 mei. 13:00Sterrenwijk 6 - DWSM 2Sportpark Zoudenbalch
    18 mei. 14:30DWSM 1 - Gooi 't sc 1Sportpark Daalseweide
    25 mei. 11:00DWSM JO18-1 - Delta Sports '95 FC JO18-2Sportpark Daalseweide
    25 mei. 13:00Eminent Boys 3 - DWSM 2Sportpark De Zuilenselaan
    25 mei. 14:30OSO 1 - DWSM 1Sportpark Loosdrecht
    26 mei. 11:00DWSM 3 - Domstad Majella 4Sportpark Daalseweide
    26 mei. 11:00DWSM 2 - PVCV 11Sportpark Daalseweide